ZYRTARE: Yilmaz bëhet me skuadër të re

100
SHARE

Besiktas ka transferuar sulmuesin turk Burak Yilmaz nga Trabznospor.

Yilmaz ka nënshkruar kontratë me Besiktas deri në vitin 2020, transmeton Transferimet.net.

Yilmaz êshtë shprehur i lumtur me këtë transferim dhe ka premtuar se do te jep më të mirën.