ZYRTARE: Moses bëhet me skuadër të re

133
SHARE

Victor Moses është huazuar te skuadra turke Fenerbahce deri në fund të sezonit.

Moses nuk ishte në planet e trajnerit Sarri dhe lojtarit ia ka bërë me dije që të gjej skuadër të re, transmeton Transferimet.net.

Ai është huazuar deri në fund të sezonit nga Fenerbahce por me të drejt blerje./Transferimet.net/