Xhensila Myrtezaj shfaq linjat atraktive në poza me bikini

330
SHARE

Këngëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj, duket se së fundmi ka gjetur pak kohë për pushime.

Në rrjetet sociale, ajo ka ndarë së fundmi disa imazhe, duke treguar linjat trupore të lakmueshme në poza me bikini.

Teksa pozonte mbi një jaht, këngëtarja duket të shijuar edhe një gotë verë të bardhë.

Vitin e kaluar ajo u bë nënë për herë të parë e një vajze, të cilën e pagëzoi me emrin Ajka.

Xhensila arriti që për shumë pak kohë t’i rikthejë linjat e saj të trupit, dhe kjo vërehet edhe nga paraqitjet e saj atraktive në klip dhe rrjete sociale.

Image

Image