Vinicius Jr drejt Premier League?

324
SHARE

Arsenal ka shprehur interesim për anësorin e Real Madrid, Vinicius Jr.

Skuadra angleze nuk është duke kaluar formë të mirë në Premier League dhe mendon për pruerje të reja në klub, shkruan Sky Sport transmeton Transferimet.net.

20 vjecari ka kontratë më skuadrën spanjolle deri në vitin 2025.

Ky transferim Arsenalit pritet t’i kushtoj plotë 50 milionë funte.