VIDEO/ Stërvitja e fundit para ndeshjes me Besiktas, tifozët i vënë flakën stadiumit

30
SHARE

Sonte në orën 18:00 do të luhet derbi i Stambollit midis Besiktas dhe Gallatasarayt.

Dje ekipi ka bërë stërvitjen e fundit në stadiumin Turk Telekom Arena dhe tifozët kanë qenë as më shumë e as më pak por plot 41.000.

https://www.facebook.com/Galatasaray/videos/298264417563854/?t=2