VIDEO/ Një shqiptar mposht Realin në Bernabeu

860
SHARE

Levante e Enis Bardhit dhe Sadikut ka mposhtur Realin në Santiago Bernabeu.

Sadiku nuk ishte në lojë pasi siç dihet është i dëmtuar, teksa bardhi luajti për 90 minuta.

Kjo është ndeshja e pestë që Reali nuk fiton, teksa më në fund ka arritur që të shënojë.