Spekulimet e ditës 06.01.2019

158
SHARE

Si cdo herë edhe sot portali Transferimet.net ju sjell rubrikën e spekulimeve për ditën e sotme.

Southampton është në bisedime me Milan dhe Real Betis për të shitur lojtarin Manolo Gabbiadini.

Jose Mourinho ka refuzuar postin e trajnerit te Benfica.

Unai Emery ka konfirmuar se do ketë transferime te Arsenal gjatë kësaj merkatoje.

West Ham dëshiron transferimin e Antonio Candreva nga Inter.

Chelsea e gatshme të ofrojë 50 milionë funte për sulmuesin e PSG, Edinson Cavani.

Manchester United kërkon po ashtu edhe mbrojtësin e Romës, Kosotas Manolas.

Besiktas kërkon Berat Gjimshitin si zëvendësues të Pepe i cili pritet të transferohet te Monaco.

Lazio kërkon Malcom nga Barcelona në formë huazimi.

Juventus thuhet se ka shprehur interesim për Donis Avdijaj.

Edhe Real Madrid kërkon shërbimet e sulmuesit të Leipzig, Timo Werner.

Inter është duke punuar për të sjellur Arjen Robben në Itali.

Jordi Alba është objektivi i radhës nga Juventus.

Manchester United kërkon Yannick Carrasco.

Jurgen Klopp ka refuzuar të flas për të ardhmen e Daniel Sturridge.

Për më shumë qëndroni me Transferimet.net për të mësuar më të rejat.