Silva i befason të gjithë: Ky është futbollisti më i mirë në planet

125
SHARE

Lionel Messi është një kundërshtar më i ashpër e më i fortë sesa Cristiano Ronaldo, thotë Thiago Silva, një futbollist i cili është përballur me superstarin e Barcelonës dhe Real Madridit, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi i Paris Saint-Germain ka testuar veten kundër të mirëve në biznes në nivel klubi dhe në një fazë ndërkombëtare me Brazilin.

Ai është, pra, më i mirë se shumica për të gjykuar se cili nga talentët më të mëdhenj në botën e futbollit përbën kërcënimin më të madh, për të. E sipas tij Messi mbetet prapë Bisha në këtë drejtim.