Sevilla – Barcelona, formacionet e finales në Copa del Rey

71
SHARE

Finalja e Copa del Rey mes Sevillas dhe Barcelonës do të fillojë nga ora 21:30.

Sevilla dhe Barcelona takohen sonte në finalen e Copa del Rey.

Ekipi i trajnerit Vincenzo Montella takohet me atë të Ernesto Valverdes në duelin e vlefshëm për titullin e parë të sezonit në futbollin spanjoll.

Ballafaqimi do të fillojë nga ora 21:30, përcjell “lajmi.net”.

“Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të Sevillas dhe Barcelonës.