Sanches lojtar i Liverpool?

169
SHARE

Liverpool ka arritur marrëveshje me Lille për mesfushorin Renato Sanches.

Mediat angleze dhe ato franceze kanë shkruar se marrëveshja është arritur se zyrtarizimi pritet të bëhet në fillim të janarit, shkruan Transferimet.net

Divock Origi do jetë largimi i parë nga Liverpool për 20 milionë euro.

Klopp këtë shifër e ka përdorur menjëherë për Sanches.