Rusi 2018/ Faza me eleminim, ja 2 super ndeshjet që do luhen sod

38
SHARE

Ka filluar faza me eleminin direkt dhe të gjitha kombëtaret ndezin motorët për të fituar dhe kaluar më tej.

Të gjitha ndeshjet parashikojnë spektakël dhe gola pas askush s’ka çfarë humbin tani.

Sot do luajnë 2 super sfida. Ato janë:

16:00 Franë vs Argjentinë

20:00 Urugai vs Portugali