Ronaldo i gënjeu tifozët, është larguar për 250 mln euro

1139
SHARE

Cristiano Ronaldo do largohet nga Real Madridi. Këtë e tha qartë pas ndeshjes me Liverpoolin në finalen e Championsit.

Të nesërmen, tifozët e detyruan portugezin ta mohonte dhe të premtonte besnikëri, por kjo ishte sa për sy e faqe.

Ronaldo i gënjeu tifozët, është larguar për 250 mln euro

Cristiano Ronaldo do largohet nga Real Madridi. Këtë e tha qartë pas ndeshjes me Liverpoolin në finalen e Championsit.

Të nesërmen, tifozët e detyruan portugezin ta mohonte dhe të premtonte besnikëri, por kjo ishte sa për sy e faqe.

Të paktën sipas mediave portugeze

Këto të fundit njoftojnë se agjenti i lojtarit, Jorge Mendes, ka mbërritur që në ditën e djeshme në Paris, duke mbyllur marrëveshjen me PSG-në për shifrën e 250 milionë eurove.