Reali propozon shkëmbimin e bujshëm, Bajerni i kthen këtë përgjigje

127
SHARE

Bayerni ka refuzuar ofertën e Real Madridit.

Sipas asaj që raporton “Kicker”, Bayern Munich e ka refuzuar ofertën e “Los Blancos” për ta shkëmbyer Robert Lewandowskin me Karim Benzeman.

Raportohet se sulmuesi polak është bërë objektivi numër një i kampionëve në fuqi të europës që duan të pasurojnë sulmin dhe ai madje tashmë ka shprehur dëshirën për t’u larguar.

Madridi shpresonte që ta shkëmbente atë me Benzeman, por sulmuesi francez nuk i ka bindur se është i duhuri për sulmin e tyre.