Rangers zyrtarizon blerjen e dy mesfushorëve

99
SHARE

Rangers ka konfirmuar dy përforcimet e reja; Glen Kamara dhe Jordan Jones, të dy në kontrata katër-vjeçare.

Dy futbollistët kanë nënshkruar para-kontrata me klubin skocez dhe do t’i bashkohen skuadrës në verë kur kontratat me klubet e tyre skadojnë, transmeton Transferimet.net.

Të dy janë transferuar nga klubet rivale të ligës së Skocisë; Kamara nga Dundee ndërsa Jones nga Kilmarnock.