PSG bën gati 50 milionë për yllin e Premierligës

88
SHARE

Skuadra e Paris Saint Germain shquhet për shpenzimet e mëdha në afatet kalimtare.

Së fundmi, “Goal” raporton se parisienët janë vënë në kërkim të Issa Diop, transmeton lajmi.net.

PSG thuhet të jenë të gatshëm të ofrojnë afër 50 milionë euro për shërbimet e lojtarit.

Qendër mbrojtësi është bashkuar me West Ham këtë sezon, ku erdhi nga skuadra e Toulouse.

Ai shumë shpejt ka fituar vendin në formacionin bazë të skuadrës dhe është bërë objektiv i top skuadrave. /Lajmi.net/