Pjanic po rikthehet në Serie A, por jo te Juventusi

52
SHARE

Pjanic ka oferta për huazim nga Serie A.

Mesfushori i Barcelonës, Miralem Pjanic është duke marrë shumë oferta në formë huazimi nga Serie A, raporton Sport.

Deri më tani bëhej fjalë për Romën dhe Juventusin por tashmë duket se konkurenca ka filluar të rritet.

Blaugranat janë të interesuar për të larguar sa më shumë futbollistë këtë verë nga skuadra mirëpo ata janë të interesuar për largime të përhershme e jo në formë huazimesh.