Partey drejt largimit nga Arsenal!

770
SHARE

U transferua këtë verë te Arsenali, por si duket lojtari nuk është i lumtur me këtë vendim që ka marrë.

Bëhet fjalë për Thomas Partey i cili u transferua te Arsenal gjatë kësaj verë, shkruan Transferimet.net.

Chelsea është skuadra e vetme e cila ka shprehur interesim për transferimin e tij në afatin kalimtar të janarit.

Sipas Daily Telegraph lojtari nuk është i lumtur me formën që është duke kaluar skuadra e tij dhe zgjedhja e vetme e tij mbetet largimi nga Arsenal.