Parashikimi i bastoreve për ndeshjet e sotme

142
SHARE

Sonte në mbrëmje luhen ndeshjen Champions Leagues ku do të luhen shumë derbi.

Disa nga kompanitë me të njohura sportive të basteve kanë bërë parashikimet e tyre për ndeshjet e ditës së sotme.

Derbi që do të veçohet sot është ai ndërmjet Juvenstusit dhe Manchester United.

Por, nuk duhet anashkaluar as ndeshjet tjera të cilat puthajse janë të gjitha derbi.

Më poshtë keni parashkimin për ndeshjet e sotme, por duhet të kihet parasysh se në bastore asgjë nuk është e sigurt. /ORAinfo/