Pamje+18: Dele Alli i publikohet VIDEO porno, ‘plas’ skandali në Angli

6026
SHARE

Mesfushori i Tottenhamit, Dele Alli është përfshirë në një skandal seksual ndërsa videoja e tij po bën xhiron e botës në rrjetet sociale.

Miliona, famë, bota në këmbët e futbollistëve, që nuk dinë ku janë kufijtë dhe kanë edhe paturpësinë që të xhirojnë me telefon njëri-tjetrin në video porno.

Në qarkullim ka dalë një video me mesfushorin Dele Alli i cili filmohet nudo, me një femër që e kënaq me seks oral.

Alli shikon nga personi që e filmon me telefon, thuhet se është mbrojtësi i Arsenalit Hektor Bejerin por ende asgjë nuk është konfirmuar.