Milani po shuhet!

Forbes tani kanë raportuar se Milan janë në vështirësi financiare dhe Yonghong Li mund ta shesë klubin së shpejti me një çmim të volitshëm, përcjell orainfo. Rossonerët vazhdojnë të këmbëngulin se bilancet janë të mira dhe do të rifinancojnë huanë...

Liverpooli lëshon fitoren nga duart, Sevilla bën rikthimin e madh

Liverpooli ka lëshuar fitoren nga duart në takimin dramatik në Sevilla në kuadër të Ligës së Kampionëve. Anglezët kishin rezultatin 3 me 0 në pjesën e parë të takimit, por Sevilla me një rikthim rezultati siguroi barazimin që tashmë hap...

Inter merr lajmin e zi

Sevilla me të vërtetë dëshiron të nënshkruajë Javier Pastore, sipas raporteve të fundit nga Spanja, përcjell ORAinfo. Gazeta e Barcelonës Sport thotë se lojtari argjentinas, i cili është një nga emrat më të kërcënuar nga ardhja e Neymar prej 222...

Pepe shokon Real Madridin ! Thotë se e do këtë lojtar te Besiktas

Mbrojtësi qendror portugez ka bërë thirrje ndaj Cristiano Ronaldos. Ai thotë se nuk ështëi sigurt se sa është e mjaftueshme për ta bërë atë të largohet nga Real Madrid, përcjell ORAinfo Pepe kurrë nuk humbet një mundësi për të lavdëruar...

LAJMI I FUNDIT ! Shikoni ku po transferohet Griezmann

Paris Saint-Germain kanë hyrë në garë për Antoine Griezmann, sipas raporteve, përcjell ORAinfo. Futbollisti francez nuk mund të jetë shumë gjatë për Atletico Madridin, nëse raportet e fundit janë të sakta.Siç mund ta zbulojmë, PSG është një mbërritje e heshtur...

Katastrofë për Milanin, ky është lajmi i fundit nga Italia

AC Milan nuk ka arritur të bindë UEFA-n se plani i tyre për të përmbushur rregullat financiare të Fair Play-it është i suksesshëm, transmeton ORAinfo. Sipas Marca, organi qeverisës do të refuzojë marrëveshjen vullnetare të paraqitur nga drejtori menaxhues, Marco...

Valverde shokon tifozët e Barcelonës, diçka po ndodh me Messin

Ernesto Valverde foli për shtypin përpara ndeshjes Juve-Barcelona, por trajneri preku edhe një temë mjaft ë ndjeshme, kontratën e Messit, përcjell ORAinfoo. “Juventusi është një klub shumë i fortë, ne duhet të jemi të vëmendshëm pasi që ne e dimë...

Strakosha merr lajmin e papritur, Inzaghi nuk e grumbullon për Europa League

Thomas Strakosha po bën një sezon të mrekullueshëm te Lazio në Seria A. Portieri shqiptar ka qenë titullar në pothuajse të gjitha takimet e Lazios në këtë sezon. Për këtë arsye trajneri Inzaghi ka vendosur që ta lërë pushim Strakoshën,...