Neymar-Ronaldo, vjen deklarata shokuese e Di Marias

90
SHARE

Për disa ditë, Paris Saint-Germain do të përballet me Real Madridin në fazat e eliminimit të Ligës së Kampionëve.

Një super ndeshje që do të i vë përballë Neymar dhe Cristiano Ronaldo .Në prag të kësaj ndeshje , Angel Di Maria bëri një krahasim mes dy lojtarëve, transmeton ORAinfo.

“Ata mund të bëjnë diferencën përpara portës. Në lojë ata janë shumë të ngjashëm, përveç se Neymar është më i fortë fizikisht,“ komentoi ylli argjentinas