Nasim Haradinaj përplaset keq me Gani Gecin: Ti e ke v.ra Sandokanin

95
SHARE

Një përplasje e ashpër po zhvillohe mes Nasim Haradinajt dhe Gani Gecit sonte në Debat Plus.

‘’Ti ke vra shqiptar, Sandokani nuk është shka, por hero i luftës. Unë po them që Sandokanin e ke vra ti.’’, i ka thënë Haradinaj-Gecit.

Tutje ka ndërhyrë edhe Daut Haradinaj, ku i thotë Nasim Haradianjt se ai nuk mund të përfaqësojë në OVL-UCK.

’Ti mua nuk më përfaqëson si veteran o vëlla. Kur ta shoh unë do tia them në sy. Sendet me i marr me qetësi dhe dashuri’’

‘’Sbehet name i madh që nuk të përfaqëojnë ty. Kurrëfarë problem hiq’’, ia kthen Naim Haradinaj.

Daut Haradinaj: Unë hala mendoj që je burrë i mirë, vec ia huq nganjëherë. I ndërron mendimet.,

Nasim Haradinaj: Jam burrë i mirë