Nainggolan dhe Salah takohen në zhveshtore, ja reagimi i tyre (VIDEO)

2269
SHARE

Radja Nainggolan dhe Mohamed Salah janë takuar para sfidës që nis në ora 20:45 mes Liverpoolit dhe Romës.

Ish-bashkëlojtarët kanë shprehur respektin në maksimum duke u përqafuar dhe duke i uruar fat njëri-tjetrit para ndeshjes, transmeton Transferimet.net.

https://twitter.com/ASRomaEN/status/988834857794011138