Moratti e zbulon: Tentova të transferoja Messin te Interi

19
SHARE

Ish-presidenti i Interit, Massimo Moratti ka zbuluar se në të kaluarën tentoi të transferonte Lionel Messin nga Barcelona.

“E lashë vetëm dhe Messi e di se unë kam qenë gjithmonë mirënjohës për këtë”, përfundoi presidenti legjendar i Interit.

Kujtojmë që debati me Eric Abidal ka nxitur spekulimet në media se Lionel Messi mund të largohet nga “Camp Nou”.

Man City, Man Utd, Inter, Juventus dhe PSG janë të gjithë të interesuar për nënshkrimin e Lionel Messi, i cili mund të largohej nga Barcelona këtë verë, sipas La Gazetta dello Sport.