Man Utd po i blindon dy yje

45
SHARE

Jose Mourinho po mendon që t’i blindojë dy lojtarë te Manchester United.

Jose Mourinho po kërkon nga Manchester United që Ander Herrera dhe Juan Mata, t’i vazhdojnë kontratat e tyre.

Trajneri portugez ka fituar besim të madh në dy mesfushorët, andaj dëshiron që ata të vazhdojnë me skuadrën edhe për disa vite, përcjell “lajmi.net”.

Herrera dhe Mata, ishin në dilemë rreth të ardhmes së tyre, mirëpo kontrata e reja do ta ndryshonin qasjen e tyre.

Mourinho kishte bërë të njëjtën gjë edhe me Fellainin, duke i vazhduar kontratën ne verën që shkoi. /Lajmi.net/