“Liverpool do ta marrë Fekirin” – flet bindshëm…

111
SHARE

Fjalët e Martin Tyler do të thonë shpresë për tifozët e Liverpool, pasi komentatori i Sky Sports konstaton  bindshëm që Fekir do të jetë lojtar i Liverpool.

Duke folur drejtpërdrejtë për SBS Australia, përcjellë Transferimet.net, Martin Tyler tha:

“Liverpool do ta marrë Nabil Fekir nga Lyon, dhe ata do të paguajnë çmimin me këste gjatë kontratës së tij me klubin.”

Flitet që pronari i Lyon, Jean-Michel Aulas është pajtuar për ri-negociata me klubin anglez, kërkesë e shprehur nga futbollisti francez.