Lazio 2:1 Marseille, nota e Berishës, Strakoshës dhe të tjerëve

70
SHARE

Lazio ka shënuar fitore ndaj Marseille me rezultatin 2:1.
Me këtë fitore, skuadra nga kryqyteti i Italisë ka siguruar kalimin në fazën tjetër, shkruan lajmi.net.

Golat për vendasit u realizuan nga Marco Parolo dhe Correa, me dy asistime të Immobile.

Për mysafirët golin e vetëm e realizoi Florian Thauvin.

Këto janë notat e lojtarëve për këtë ndeshje: