Ky është Donat Fuga, e ardhmja e KF Lepencit

124
SHARE

Kaçaniku duhet të ndihet krenar pasi nga Lepenci po del një yll i ri.

Lepenci kishte mjaftë ylla në skuadër si Xhevdet Shabani ose Përparim Livorerka.

Por tani ne duam të ju njoftojm me Donat Fugën, 18 vjeçari nga Kaçaniku i cili vazhdon të impresionoj futbolldashësit me lojën si dhe golat e tij./Transferimett.net/