Kupa e Mbretit/ Formacionet zyrtare: Real Madrid – Leganes

51
SHARE

Sot në orën 21:30 Real Madrid pret në “Santiago Bernabeu” skuadrën e Leganes në çerekfinalen e Kupës së Mbretit.

Real Madridi do të tentojë që të fitojë ndeshjen e parë këtë vit, ndërsa Solari ka hedhur në fushë si titullar: Benzemanë, Vinicius dhe Sergio Ramos.

Ja formacionet zyrtare:

ImageImage