Klopp konfirmon të ardhmen e Joe Gomez!

90
SHARE

Jurgen Klopp ka konfirmuar se e ardhmja e Joe Gomez është në Anfield Road.

Mbrojtësi anglez ishte lidhur me një huazim te Aston Villa dhe Neëcastle United gjatë merkatos së janarit, shkruan Transferimet.net.

Por, Jurgen Klopp ka shëuar këto zëra duke bërë më dije se është në planet e tij.

“Joe nuk do të lëviz nga Anfield Road gjatë merkatos së janarit. Ai është në planet tona kështu që nuk kemi pse të diskutojm më shumë për të ardhmen e tij”.

Ndërkohë edhe Barcelona ka shfaqur interesim për 24 vjecarin./Transferimet.net/