Kjo FOTO po i çmend të gjithë, ja çfarë ka bërë Ibrahimovic në Amerikë

122
SHARE

Zlatan Ibrahimovic është i njohur për akrobacionet që bën gjatë ndeshjeve.

“Bomberi” suedez gjatë karrierës së tij ka shënuar gola të jashtëzakonshme duke shfrytëzuar fizikun gjigant dhe të zhvilluar, shkruan portali Transferimet.net

Në ndeshjen e fundit në MLS që LA Galaxy u mposht nga Atlanta, ish-sulmuesi i Manchesterit ka ndalur një top me këmbë në një lartësi shumë të madh.

Sipas mediave italiane lartësia e topit është mbi 2.2 metra, ndërsa Ibra e kontrollon me lehtësi.

Image