Ibrahimoviç në rolin e menaxherit, po e sjell një super talent te Milan

143
SHARE

Listës së suedezëve te Milani i shtohet edhe një emër.

Pas konfirmimit të Ibrahimooviqit dhe transferimit të Robacku dhe Bjorklundi, Milani ka transferuar edhe talentin 16- vjeçar, Wilgot Marshage.

Lojtari ka nënshkruar kontratën trevjeçare me rosonerët dhe do të aktivizohet me skuadrën e të rinjve.

Lojtari luan në pozitën e sulmuesit qëndror dhe ishte pjesë e Akademisë së Lindigos.