Ibrahimovic – Manchester United, konfirmohet gjithçka!

75
SHARE

Jose Mourinho ka konfirmuar se nuk do të transferoj Zlatan Ibrahimovic në janar tek Manchester United.

Ibrahimovic është duke shkëlqyer në Amerikë, kurse tek Unitedi mungon efikasiteti i një sulmuesi të tillë, transmeton Transferimet.net.

“Ibra është lojtar i madh, por nuk do të ketë rikthim të tij në Old Trafford në janar.”

“Jam i lumtur që ai vazhdonë të shënoj gola dhe shpresoj të shijoj këtë moment”./Transferimet.net/