Foto e paparë: Anton Quni dhe Adelina Ismaili shfaqen me armë, këngëtarja ka dy fjalë për deputetin e LDK-së

343
SHARE

Deputeti Anton Quni është zgjedhur kryetar i Lidhjes Demokratikë të Kosovës, dega në Prizren.

E për këtë pozitë të re të Qunit e ka uruar edhe këngëtarja e mirënjohur Adelina Ismaili, përcjell “Bota sot”.

“Urime Komandant! Të uroj shumë suksese në përgjegjësinë e re si Kryetar i Degës në Prizren. Proud!”, shkruan Ismaili në Facebook.

Kujtojmë se, Quni si kundërkandidat e kishte deputetin tjetër të LDK-së, Driton Selmanajn.