Formacionet zyrtare: Sevilla – Barcelona

255
SHARE

Sevilla dhe Barcelona kanë publikuar formacionet zyrtare.

Sevilla dhe Barcelona do të përballen sonte në kuadër të Kupës së Mbretit.

Ndeshja e parë në këtë kompeticion do të startoj nga ora 21:30, ndërsa pritet debutimi i Kevin Prince Boateng, raporton lajmi.net.

Ndeshja në mes të Sevillës dhe Barcelonës do të zhvillohet në stadiumin “Ramón Sánchez Pizjuán”.

Ndërsa, më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave.

Sevilla

Barcelona