EKSKLUZIVE: Përfundon gjithçka, Mbappe nga java e ardhshme lojtar i Real Madrid?

443
SHARE

Kylian Mbappe javën e ardhshme do të nënshkruaj kontratën 5 vjecare me Real Madrid.

Sipas Marca, lojtari tani më është dorëzuar për të qëndruar te Parisi dhe transferimi i tij në Santiago Bernabeu është shumë pranë, transmeton Transferimet.net.

Zyrtarizimi i tij te Real Madrid do të bëhet në fund të sezonit për respekt të tifozëve të PSG.

Kylian Mbappe vizitën e fundit në Santiago Bernabeu ka shkëlqyr pavarsishtë humbjes ai arriti qëllimin e tij që të shënoj gol./Transferimet.net/