E papritur/ Arbër Zeneli në Ligue 1

154
SHARE

L’Equipe raporton se Stade de Reims janë të bindur për transferimin e kosovarit Arbër Zeneli nga skuadra holandeze Heerenveen në ditët në vazhdim.

23 vjeçari do të jetë pa kontratë në muajin qershor dhe është pranë arritjes së marrëveshjes me klubin francez për kushtet personale, transmeton Transferimet.net.

Mirëpo është ende e paqartë në këtë fazë nëse Reims do të provojë transferimin e tij në këtë afat kalimtar në shkëmbim të një tarife parash.

© Transferimet.net