E papritur, Adnan Januzaj mund të përfundoj në Serie B

23
SHARE

Skuadra italiane, Genoa, është e interesuar për futbollistin Adnan Januzaj.

Lojtarit i ka skaduar kontrata me Real Sociedadin dhe për rrjedhojë i duhet të gjejë një ekip të ri së shpejti.

Promocionale .it raporton se ky transferim nuk do të jetë aq i lehtë pasi lojtari kërkon pagë të madhe.

Mbetet të shihet se si do të përfundojë kjo situatë.