E pabesueshme: Ja ku po transferohet Mkhitaryan !

182
SHARE

Gjigandët turq Besiktas janë bashkuar me Arsenalin në garën për Henrikh Mkhitaryan.

Kjo është sipas TurkishFootball, të cilët thonë se ekipi i Stambollit është e gatshme të matë forcat për nënshkrimin e armenit.

Mkhitaryan ka luftuar për minutazh në Manchester United gjatë muajve të fundit dhe ishte lënë jashtë skuadrës së djajve të kuq për fitoren e së hënës mbrëma ndaj Stokes, njofton Transferimet.net

Ai mund të nisej në Emiratet si pjesë e një marrëveshjeje që sheh Alexis Sanchez të lëvizë në anën tjetër, por Gunners tani mund të ketë një konkurrencë të papritur nga Evropa.