‘E dua Messin shok skuadre’

23
SHARE

Christian Pulisic do të mirëpriste argjentinasin e Barcelonës, Lionel Messi.

6 herë fituesi i Topit të Artë po përflitet kohët e fundit për një largim nga Barcelona dhe shumë klube kanë shprehur tashmë interesim për të.

Amerikani i Chelseat, Pulisic do të dëshironte të kishte shok skuadre Leo Messin në “Stamford Bridge”

Cilin dëshiron shok skuadre? “Kjo është e vështirë. Dua të them që Figo ishte lojtari im i preferuar, por patjetër se nuk do të kisha menduar dy herë ta kisha Lionel Messin në ekipin tim”.

“A mund t’i zgjedh të dy?”, ka thënë ylli amerikan Pulisic.