Coutinho tregon klasin e vërtetë, shënon me finte! (VIDEO)

70
SHARE

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevojë për ndihmë financiare për mirëmbajtjen e faqes.

Barcelona ka shënuar golin e dytë përballë Malagas në ndeshjen e vlefshme për javën e 28-të të La Ligas.

Në minutën e 28’ ishte Coutinho i cili ka shënuar një gol të jashtëzakonshëm.

Braziliani ka treguar klasin e tij të vërtetë duke realizuar me finte.