Coutinho thërret Neymar, ja çfarë thotë për të

93
SHARE

Për të na ndihmuar klikoni në reklamat që ju shfaqen në këtë lajm, jemi një grup gazetarësh dhe këtë punë e bëjmë vullnetarisht dhe kemi nevoj për ndihmë financiare për mirëmbajtjen faqes.

Barcelona dëshiron ta mirëpresë Neymar me krahë të hapura, sipas Philippe Coutinho.

Superylli brazilian e la Camp Nou verën e kaluar në një shifer rekord në Paris Saint-Germain.

Dhe fjalët e tij përsëritën mendimet e bashkëlojtarit Ivan Rakitic, i cili kohët e fundit foli për gatishmërinë e tij për t’u ribashkuar me Neymarin, transmeton “Transferimet”.

Duke folur në prezantimin e Kupës Ndërkombëtare të Mesdheut, Coutinho tha: “Me Neymar, kjo është jeta, por kam të njëjtat ndjenja si Rakitic.”

“Ai është një lojtar i madh.”

“Unë luaj me të për ekipin kombëtar dhe është një privilegj i vërtetë.”

“Do të ishte mirë nëse ai do të kthehej dhe sigurisht do të hapnim derën për këtë”.