Coutinho drejt transferimit te Everton?

65
SHARE

Everton ka shprehur interesim serioz për transferimin e brazilianit, Philippe Coutinho.

Braziliani nuk është në planet e Xavit kështu që largimi i tij nga Camp Nou gjatë merkatos së janarit pritet të ndodh, transmeton Transferimet.net

Ish lojtari i Liverpool është duke u vëzhguar edhe nga Tottneham dhe Neëcastle United.

Rafa Benitez e njeh mjaftë mirë lojtarin kështu që një marrëveshje mund të arrihet shumë shpejt./Transferimet.net/