Coutinho befason me këtë deklaratë për kthimin e Neymar te Barcelona?

96
SHARE

“Kthimi i Neymar? Ai është lojtar i madh dhe unë e kam kënaqësinë për të luajtur me të”.

Philippe Coutinho ka folur për kthimin e Neymarit te Barcelona.

Braziliani ia ka hapur dyert bashkëkombasit të tij, përcjellë “Lajmi.net”.

“Kthimi i Neymar? Ai është lojtar i madh dhe unë e kam kënaqësinë për të luajtur me të”, deklaroi Coutinho.

“Chelsea? Do të jetë një ndeshje shumë e vështirë, ata kanë ekip të shkqlyeshëm. Barca duhet të luajë ashtu siç di dhe do të fitojmë”, shtoi ai.