Conte e gjen zëvendësuesin e Harry Kane!

168
SHARE

Antonio Conte si duket nuk është shumë i kënaqur me skuadrën aktuale te Tottenham.

Italiani në janar do të tentoj të transferoj yllin e Napolit, Lorenzo Insigne shkruan Transferimet.net.

Harry Kane pritet të largohet nga Spurs dhe Conte dëshiron të përdorë Insigne si zëvendësues të tij.

Agjenti i Insigne ka deklaruar se klienti i tij në janar mund të largohet nga Serie A.