Tuesday, September 21, 2021

Top Lajme

Ja sa para ofron Barcelona për Ozil

Barcelona ka shprehur interesim për transferimin e Ozilit, i cili ka hyrë në vitin e fundit të kontratës me Arsenalin. Barcelona beson se një ofertë...

Milani po shuhet!

Forbes tani kanë raportuar se Milan janë në vështirësi financiare dhe Yonghong Li mund ta shesë klubin së shpejti me një çmim të volitshëm,...

Liverpooli lëshon fitoren nga duart, Sevilla bën rikthimin e madh

Liverpooli ka lëshuar fitoren nga duart në takimin dramatik në Sevilla në kuadër të Ligës së Kampionëve. Anglezët kishin rezultatin 3 me 0 në pjesën...

Inter merr lajmin e zi

Sevilla me të vërtetë dëshiron të nënshkruajë Javier Pastore, sipas raporteve të fundit nga Spanja, përcjell ORAinfo. Gazeta e Barcelonës Sport thotë se lojtari argjentinas,...

Pepe shokon Real Madridin ! Thotë se e do këtë lojtar...

Mbrojtësi qendror portugez ka bërë thirrje ndaj Cristiano Ronaldos. Ai thotë se nuk ështëi sigurt se sa është e mjaftueshme për ta bërë atë...

LAJMI I FUNDIT ! Shikoni ku po transferohet Griezmann

Paris Saint-Germain kanë hyrë në garë për Antoine Griezmann, sipas raporteve, përcjell ORAinfo. Futbollisti francez nuk mund të jetë shumë gjatë për Atletico Madridin, nëse...

Katastrofë për Milanin, ky është lajmi i fundit nga Italia

AC Milan nuk ka arritur të bindë UEFA-n se plani i tyre për të përmbushur rregullat financiare të Fair Play-it është i suksesshëm, transmeton...

Valverde shokon tifozët e Barcelonës, diçka po ndodh me Messin

Ernesto Valverde foli për shtypin përpara ndeshjes Juve-Barcelona, por trajneri preku edhe një temë mjaft ë ndjeshme, kontratën e Messit, përcjell ORAinfoo. “Juventusi është një...

Strakosha merr lajmin e papritur, Inzaghi nuk e grumbullon për Europa...

Thomas Strakosha po bën një sezon të mrekullueshëm te Lazio në Seria A. Portieri shqiptar ka qenë titullar në pothuajse të gjitha takimet e...