Saturday, September 18, 2021

Top Lajme

Punë e kryer, Morata gjen klubin e ri

Nuk është më një hipotezë, Alvaro Morata mund të rikthehet tek Juventus. Sulmuesi i Chlesea, pas një sezoni të vështirë në Stamford Bridge është...

Henry me valixhe në duar, Monaco mendon për një kthesë të...

Monaco i ka dhënë ultimatum 48 orë trajnerit Thierry Henry, më saktë ndeshja në fushën e Dijon do jetë si një finale për të....

Portieri i Bayernit kërkon falje, por shikoni komentin epik të shokut...

Portieri i Bayern Munichut, Sven Ulrich konsiderohet si fajtori kryesor për eliminimin e skuadrës së tij në gjysmëfinalen e Champions Leagues. Në një reagim në...

ZYRTARE: FIFA e ndëshkon klubin nga Serie A me dy vite...

FIFA ia ndalon të drejtën e transferimeve për dy vite Spezias. Skuadra italiane Spezia po has në probleme. FIFA i ka shqiptuar gjobë skuadrës së Spezias...

Klopp me transferim 100 milionësh te Liverpool

Jurgen Klopp është i gatshëm që ta transferoj një sulmues në janar. Jurgen Klopp...

Barcelona gjen zëvendësuesin e Suarez, arrihet marrëveshja me këtë sulmues!

Barcelona ka arritur një marrëveshje me Ajax për të nënshkruar me talentin amerikan, Sergino Dest. Mbrojtësi në total do t'i kushtojë klubit katalanas 20 milion...

Prokuroria e Federatës Italiane merr këtë vendim pas publikimit të videove...

Derbi i Italisë, Inter-Juventus, nuk mbyllet “kurrë”! Por pas polemikave në rrjetet sociale, tashmë situata duket se është bërë më serioze. Përveç tensioneve dhe shumë...

ZYRTARE: Largohet nga Chelsea, kalon në Bundesliga

Mbrojtësi i Chelsea, Baba Rahman i është bashkuar Schalke në formë huazimi deri në fund të sezonit 2018/19. Mbrojtësi 23 vjeçar i ri-bashkohet skuadrës nga...

Në foto me politikanin e njohur: Ja kush është Feriz Kërnaja,...

Ish ministri i Mbrojtjes së Republikës së Kosovës, Kolonel Ahmet Krasniqi me datën 21 shtator të vitit 1998, u v.ra në Tiranë. E sot, në...

VIDEO/ Portieri bën pritjen heroike në minutën e 92’, shikoni çfarë...

Minutat e fundit të ndeshjes mes St. Liege dhe Sevillas ishin dramatike ndërsa vendasit morën një fitore minimale 1-0 në duelin e vlefshëm për...