Tuesday, September 21, 2021

Top Lajme

Roma gjen zëvendësimin e Fonsecas

AS Roma është duke kërkuar një trajner të ri për arsye se nuk janë të kënaqur me Paulo Fonseca. Drejtuesit e Romës kësisoj kanë kontaktuar...

Roma merr lajme të mira këtë afat kalimtar, ribashkohet me lojtarin...

Rikthimi i Stephan El Shaarawy te Roma po bëhet realitet, kështu raporton edhe Di Marzio. Roma dhe Shanghai kanë arritur marrëveshje për të rikthyer lojtarin...

PSG nënshtron Montpellierin në “Parc des Princes”

PSG ka mposhtur me rezultat të thellë skuadrën e Montpellier në kuadër të xhiros së 21-të të Ligue 1. Paris Saint-Germain ka arkëtuar tre pikë...

Tomori tregon numrin e fanellës, përshëndet tifozët dhe klubin

Fikayo Tomori është lojtari më i ri i AC Milan. Tomori është transferimi i dytë i Milanit pas Mario Mandzukic, i cili u transferua më...

Kjaer i gatshëm për përballjen kundër Atalantas

Mbrojtësi i AC Milanit, Simon Kjaer do rikthehet në aksion për ndeshjen ndaj Atalantas dhe Mario Mandzukic ka nisur stërvitjet me grupin. Sipas Tuttomercatoweb, Mandzukic...

S’ndalet Milani në merkato, në negociata me Barcelonën për Firpon

AC Milani është duke biseduar me Barcelonën për mbrojtësin Junior Firpo dhe shpreson të arrijë marrëveshje për huazimin me mundësi blerje. Sipas Calciomercato, ideja për përforcim...

Arsenali optimist për nënshkrimin me Neton

Arsenali vazhdon të mbetet optimist për të nënshkruar me portierin e Barcelonës, Neto. Neto ka kërkuar largimin nga katalunasit gjatë këtij afati veror, por Barcelona...

Ish ylli i Real Madridit bëhet futbollisti i parë në histori...

Ish lojtari i Real Madridit, David Barral është bërë futbollisti i parë në histori të futbollit që është blerë me Bitcoin. Barral që kaloi katër...

Real Madridi përgatit kontratë të re për Benzema dhe Varane, mirëpo...

Real Madridi tashmë ka vendosur se cilëve yje t’iu ofrojë kontrata për të rinovuar. Disa nga yjet që kanë shkëlqyer në vitet e fundit të...

Wijnaldum vendos përfundimisht për të ardhmen

Mesfushori i Liverpoolit, Georginio Wijnaldum ka vendosur të refuzojë rinovimin dhe t’i bashkohet Barcelonës si agjent i lirë. 30-vjeçari ka vetëm gjashtë muaj kontratë të...