Tuesday, October 26, 2021

Top Lajme

Nuk u transmetua në TV, ja momenti kur tifozi sulmon Ribery

Një situatë jo e këndshme nuk është transmetuar nga regjia kryesore në ndeshjen ndërmjet Bajernit të Mynihut dhe Real Madridit. Një tifoz i skuadrës spanjolle...

Ranieri shpërthen ndaj lojtarit të tij: ‘Ai nuk më respektoi, doja...

Kryetrajneri i Fulham, Claudio Ranieri është shprehur i nervozuar me futbollistin e tij, Aboubakar Kamara, pasi ky i fundit morri përgjegjësinë për penallti dhe...

Pasuria e fshehur e katër liderëve: Kadri Veseli 100 milionë, Thaçi...

Një gazetar nga Kosova e ka komentuar një informacion që mban shenjën si dokument topsekret, i cili bart informacionet për pasuritë e fshehura në...

Ky ishte shkrimi i Bardhyl Ajetit për ko nfliktin Haradinaj-Musaj

Sot u bënë 14 vite nga vr asja e gazetarit të gazetës “Bota sot”, Bardhyl Ajetit. Ai më 3 qershor të vitit 2005, u...

Festimi i golit të Arsenalit po bën bujë, shkak bëhet gjesti...

Granit Xhaka është bërë objekt i rrjeteve sociale për një mimikë të tij gjatë ndeshjes se mbrëmshme në Europa Ligë në mes të Arsenalit...

Gjykata Speciale e fton eprorin e lartë për të dëshmuar në...

Ish-eprori i lartë i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Naim Miftari i cili është ftuar në cilësinë e dëshmitarit nga Gjykata Speciale që të intervistohet...

Po largohet mjegulla! Zbulohen detaje të reja të Gani Thaçit, ja...

Ish-eprori i lartë i UÇK-së dhe ZKZ-së e pastaj ish-anëtar i SHIK-ut, Naim Miftari, ka dhënë detaje të reja për Gani Thaçin, vëllain e...

Lewandowski gjest të turpshëm ndaj trajnerit! Ja çfarë bëri pas zëvendësimit

Robert Lewandowski po mendon largimin nga Bajerni. Në fitoren ndaj Kolnit sulmuesi polak ka bërë një gjest që ka shkaktuar polemika në Gjermani. Gjatë zëvendësimit në...

Zidane ‘shokon’ botën e sportit, merr këtë vendim për ‘El Clasicon’

Sipas të përditshmes spanjolle ABC, Zidane po mendon ta befasoj botën e futbollit. Takniku madrilian ka një plan special për El Clasico. Zinedine Zidane po mendon...

Njëherë zbulohet kurdisja e shortit tash UEFA aksidentalisht tregon fituesin e...

Faqja zyrtare e UEFA-s në internet ka bërë një lëshim teknik duke e shpallur Liverpoolin fitues të Ligës së Kampionëve për sezonin 2017/18. Liverpooli do...