Tuesday, December 7, 2021

Top Lajme

Mbappe këtë ditë pritet të zyrtarizohet te Real Madridi

Kylian Mbappe vazhdon të lidhet me një kalim në Spanjë. Së fundmi Real Madrid dërgoi një ofertë 160 milionë euro për Mbappen në drejtim të...

Juve propozon shkëmbimin Ramsey-Pjaniç, Locatelli ende larg

Massimiliano Allegri kërkon një “regjisor” për lojën e tij dhe dëshiron ta ketë në dispozicion sa më shpejt, për t’i transmetuar idenë e tij...

Interi me transferim të papritur nga rivali i Serie A

Interi po punon për transferin e mesfushorit të Cagliarit, Nandez. Interi është në negociata të përparuara për ta transferuar mesfushorin e Cagliarit, Nahitan Nandez derisa...

PSG nuk do t’ia dijë për krizën Covid-19, shënjestëron edhe yllin...

PSG është i vetmi klub që nuk po vuan krizën ekonomike të kushtëzuar nga pandemia e Covid-19 dhe me heqjen e Fair Play-t financiar...

ZYRTARE: FIFA e ndëshkon klubin nga Serie A me dy vite...

FIFA ia ndalon të drejtën e transferimeve për dy vite Spezias. Skuadra italiane Spezia po has në probleme. FIFA i ka shqiptuar gjobë skuadrës së Spezias...

Barcelona në “hall” me tre yjet e saj, ulje të pagave...

Shitja e Neymar te PSG mbushi arkën e Barcelonës në gusht të 2017 me 220 milionë euro, por bordi i klubit blaugrana i kryesuar...

Pjanic po rikthehet në Serie A, por jo te Juventusi

Pjanic ka oferta për huazim nga Serie A. Mesfushori i Barcelonës, Miralem Pjanic është duke marrë shumë oferta në formë huazimi nga Serie A, raporton...

Barcelona i qon selam Liverpoolit për Coutinho-n!

Barcelona ka bërë befasinë duke ofruar mesfushorin Philippe Coutinho te ish skuadra, Liverpool. Braziliani është shumë më ndryshe që nga koha kur ishte pjesë e...

Atletico Madrid tregon synimin e Atletico Madrid këtë sezon, nuk është...

Portieri i Atletico Madrid, Jan Oblak, ka zbuluar ambiciet e tij për ta fituar Ligën e Kampionëve me Diego Simeonen. Los Colchoneros janë duke kaluar...

City triumfon me mund ndaj Cheltenham

Manchester City ka triumfuar me dy gola të shpejtë në minutat e fundit të ndeshjes për tu kualifikuar në 1/8 e finales së FA...